5 důvodů k vazbě u nás

Nejlepší ceny a servis

Jako největší výrobce diplomových prací v ČR vážeme práce za nejlepší ceny na trhu. Převázání prací a reklamace řešíme na počkání. Pokud si nejsme jisti Vašim zadáním, zavoláme Vám a domluvíme se jak dál.

Získáte elegantní a kvalitní desky

Desky si vyberete z několika barev a typů. Vyrábíme je průmyslově na automatických linkách. Jsou plně proschlé a zaručujeme, že se nezkroutí. Ražba textu na desky je kvalitní zlatá nebo stříbrná.

Budete mít svázáno včas, spolehněte se

Práci dokážeme svázat již za 20 minut od zadání. Za deset let jsme nezklamali žádného zákazníka. Všichni dostali svou práci svázanou včas. Nemusíte se obávat, že bychom právě Vaši zakázku nezvládli.

Vytiskneme i více řádků

Když se odevzdávají diplomové, bakalářské a závěrečné práce, mají všichni vazači plné ruce práce. Zlatit větší počet řádků zabere víc času a cenově se to moc nevyplatí. My Vás ale neodmítneme ani s 15 řádky.

Potiskneme hřbet a desky dle Vašeho přání

U nás rozhodujete Vy, jak chcete text na desky a hřbet vazby umístit, abyste splnili požadavky Vaší školy. Potisk hřbetu je technologicky náročný, ale proto jsme tady! Zlatíme strojově s dokonalou přesností.